Mēs to paveicām

Kontakti

Jānis Braželis

janis@bemebel.lv

266 870 27
Vairāk

Iebūvējamās virtuves

Iebūvējamās virtuves ir ērtas un funkcionālas virtuves mēbeles, ko lielākoties gatavo pēc individuāla pasūtījuma. Iebūvējamās virtuves sevi attaisno un varētu teikt, ka ikviens, kurš ir plānojis vai vismaz piedalījies iebūvējamās virtuves tapšanā, zina, kas tas ir diezgan sarežģīts un laikietilpīgs process, taču rezultāts ir teicams.

Galvenais – funkcionalitāte.

iebuvejama-virtuveJa virtuvi iekārto ar vienkāršām mēbelēm, tad pašam un arī viesiem ir acīm atklāts gandrīz viss, kas šajā telpā atrodas. Savukārt, izmantojot iebūvējamās virtuves priekšrocības, aiz neuzkrītošas mēbeļu furnitūras var paslēpt dažādas lietas – sākot ar dakšām un karotēm, beidzot ar trauku un veļas mazgājamajām mašīnām. Taču tas nav viss! Ikviena saimniece, kas kaut reizi uz savas ādas izjutusi iebūvējamās virtuves labumus, negribēs vairs vienkāršus skapīšus. Kāpēc? Tam ir vairāki iemesli.

  • Iebūvējamās virtuves virsmu ir viegli kopt, jo tajās praktiski nav nekādu šķirbiņu, kur var iebirt ēdiens vai sakrāties netīrumi.
  • Iebūvējamās virtuves izgatavošanā tiek panākts, ka vairākās vietās tiek iebūvēta papildus ventilācija. Tas nozīmē, ka nav jāuztraucas, ja blakus atrodas ledusskapis un elektriskā plītiņa. Pirmkārt, iebūvējamās virtuves tehnika parasti ir gatavota, lai izolētu siltuma un aukstuma pārvadi. Otrkārt, iebūvējamās virtuves izgatavošana rūpējas par papildus ventilāciju.
  • Iebūvējamās virtuves ir ļoti funkcionālas. Tas nozīmē, ka tajās ir ērti gatavot. Dažādām ražotājfirmām tiek piedāvātas vairākas papildierīces, kas atvieglo saimnieces darbu. Tie ir dažādi plaukti, kuros var ievietot tieši katram gadījumam vajadzīgā izmēra kastroli, atvilktnes un to nodalījumi, izbīdāmi stienīši un paliktņi, kas darbošanos virtuvē rada patīkamāku.
  • Nelielās telpās iebūvējamās virtuves mēbeles var veidot, domājot par telpu. Proti, lielākām durvīm izmantot bīdāmās sistēmas.
  • Par acu gaišumu, pasūtot iebūvējamās virtuves, var rūpēties, izplānojot to, kurās vietās nepieciešams iebūvēt gaismas objektus – spuldzītes vai lampiņas.
  • Interjera speciālisti ir pierādījuši, ka, izvēloties iebūvējamās virtuves, telpā tiek iegūts lielāks plašums un darbošanās virtuvē ir ērtāka.

Protams, arī izvēloties vienkāršas virtuves mēbeles, var iegūt minētās priekšrocības, taču jābūt lielām zināšanām par telpu, krāsām, formām un citām interjera lietām.

Neierobežota materiālu izvēle. Līdzīgi kā pasūtot ikvienu citu mēbeli, izvēloties pie meistara izgatavot iebūvējamo virtuvi, var izvēlēties dažāda veida furnitūras – koku, metālu, stiklu, plastmasu… Arī iebūvējamās virtuves krāsu palete ir neierobežota.

Ja gadījumā saplīst un vairs nav atjaunojama kāda virtuves tehnika, piemēram, ledusskapis, un tāpēc domājat, ka visa iebūvētā virtuve jāpārtaisa, nevajag bēdāties. Lielākoties iebūvējamās virtuvēs piemērotā virtuves tehnika ir standarta izmēros. Tas nozīmē, ka vienu var ērti nomainīt pret kādu citu un iebūvējamā virtuve paliek neskarta.

Nebažījaties domājot, ka iebūvējamā virtuve mājoklī rada garlaicību. Pirmkārt, iebūvējamās virtuves materiālus izvēlaties tādus, kas patīk un kas, jūsuprāt, sniedz radošo lidojumu. Otrkārt, interjerā ļoti daudz var panākt ar dažādām detaļām – traukiem, aizkariem, dvielīšiem, sedziņām, vāzēm, ziediem utt. Tāpēc, ja kļūst garlaicīgi, nav uzreiz jāvaino iebūvējamā virtuve, bet gan jārīkojas, lai atsvaidzinātu virtuves interjeru.

Izmantojot iebūvējamās virtuves visus trumpjus, jūsu virtuve izskatīsies kā no interjera žurnāla lappusēm un neviens plaukts vai sadzīves tehnika nerēgosies kā augonis, ko gribētos noslēpt.