Mēs to paveicām

Man ļoti patika sadarboties ar mēbeļu Jāni un Bemebel. Viņš strādā ļoti profesionāli, jo mans uzdevums nebija no vienkāršajiem. Esmu sajūsmā par rezultātu! Ikvienam iesaku meklēt savu mēbeļu meistaru, ar kuru var apsriest savas vēlmes un vajadzības, nevis pirkt veikalā gatavas iekārtas.
Olga no Rīgas

Kontakti

Jānis Braželis

janis@bemebel.lv

266 870 27
Vairāk

Iebūvējamie skapji

Iebūvējamais drēbju skapis – tieši tik liels, cik Jums nepieciešams

Jau labu laiku iebūvējamie skapji ir iekarojuši savu vietu plašajā mēbeļu klāstā. To galvenā priekšrocība ir neierobežotais izmērs jeb spēja iekļauties gandrīz jebkurā nišā, ailē vai istabas stūrī.

Bīdāmās durvis

Vēl viena iebūvējamo skapju priekšrocība ir bīdāmās durvis, kuras ir ne tikai ļoti ērtas un funkcionālas, bet arī aizņem daudz mazāk vietas nekā veramās durvis, kā arī tajās varat izvietot spoguļus, kas telpai piešķirs plašumu.

Iekšējais izkārtojums

Iebūvējamo skapju iekšējo izkārtojumu iespējams kombinēt no dažādiem elementiem – plauktiem, pakaramo stangām, atvilktnēm, groziem, kastēm. Lai nonāktu pie optimālā risinājuma, ir vērts padomāt par šādām lietām:

  • skapī glabāsies tikai drēbes vai arī apavi;
  • cik garas drēbes tiks glabātas;
  • vai jāieplāno vieta arī segām, spilveniem u. tml.;
  • vai skapī atradīsies dažādu sezonu apģērbi.

Sex and the City varoņu cienīgs skapis–garderobe…

…arī ir iespējams. Patiesībā mēs uzskatām, ka šāda tipa skapji ir ne tikai moderni, bet arī ļoti praktiski, jo tajos iespējams glabāt ne vien drēbes, bet arī citas lietas, paredzot tām īpašu vietu, piemēram, slēpes, skrituļslidas, veļas gludināmo dēli u. c.

Sazinieties ar mums, un mēs palīdzēsim Jums rast iespēju izveidot skapi, kurā glabāt drēbes un apavus u. c. lietas, nevis kurš tikai aizņems pusi Jūsu istabas.