Mēs to paveicām

Kontakti

Jānis Braželis

janis@bemebel.lv

266 870 27
Vairāk

Biroja mēbeles

Biroja mēbeles rada pirmo iespaidu par uzņēmuma kopējo tēlu, tās raksturo uzņēmumu – tā vadītāju un darbinieku stilu un gaumi. Tāpēc, ja vēlaties tiešām kvalitatīvas, ergonomiskas un mūsdienīgas, tieši jūsu uzņēmuma stilam atbilstošas mēbeles, izvēlieties tās gatavot pēc individuāla pasūtījuma.

Līdzīgi kā mājas iekārtojumam, arī darba vietai ir milzīga loma cilvēka labsajūtas veidošanā. Zināms, ka daudzi cilvēki dzīves lielāko daļu pavada tieši savā darba vietā… Tāpēc ir pierādīts, ka lielā mērā mēbeles biroja telpās nosaka atmosfēru un saliedētību kolektīva vidū. Esat droši vien ievērojuši, ka bankās ir nedaudz stīvāka un lietišķāka atmosfēra nekā arhitektu birojā, kur par darbinieku pasaules skatījumu un uztveri liecina ne vien viņu izskats, bet arī biroja galdi, krēsli, skapji, plaukti, drēbju pakaramie un citi priekšmeti. Varētu teikt, ka biroja mēbeles ir kā sava veida vizītkarte.

Ja esat izlēmis pie meistara pasūtīt biroja mēbeles, tad jāņem vērā, ka tās tiek iedalītas divās kategorijās:

  • privātās zonas mēbeles. Tās ietver katra darbinieka rakstāmgaldu, krēslu, dokumentu kastes, atvilktnes un plauktus. Lai cilvēkam, kas izmantos šīs biroja mēbeles, nerastos kādas arodslimības, piemēram, problēmas ar mugurkaulu un stājas problēmas, šīs zonas mēbelēm jābūt ergonomiskām. Tas nozīmē, ka krēslam un galdam ir jāatvieglo darba ikdiena, jāpadara strādāšana ērta un produktīva. Veidojot biroja mēbeles privātajai zonai, ir vērts uzklausīt un ņemt vērā gan dizainera, gan priekšnieka, gan darbinieku vēlmes.
  • Koplietojamo telpu biroja mēbeles. Šajā grupā tiek iekļautas ļoti atšķirīgu fukciju veikšanai nepieciešamās biroja mēbeles. Biežāk gatavotie ir virsdrēbju skapji, plaukti un skapji koplietojamiem dokumentiem, biroja virtuves mēbeles, mēbeles atpūtas zonai (galdi, krēsli un plaukti).

Ar biroja mēbeļu palīdzību var noteikt ne vien atmosfēru darba kolektīvā, bet arī parādīt saviem viesiem, klientiem un sadarbības partneriem to, kāda gaume un stils ir biroja saimniekiem. Tas tiek panākts ne vien ar dizainu, ko parāda biroja mēbeles. Ļoti daudz var pateikt dažādi stilistiski knifi, piemēram, kādā krāsā ir biroja mēbeles, kāda ir to furnitūra, virsmas faktūra, kā atrisinātas stūru, nišu un citu mazo kaktiņu funkcionālā izmantošana. Ja biroja mēbeles būs izveidotas elegantas, mūsdienīgas un funkcionālas, bet ar kādu stila odziņu, uzņēmums noteikti par sevi atstās labu iespaidu.

biroja-skapis

Psihologi pēc saviem novērojumiem, apskatot biroja telpas un biroja mēbeles, var noteikt – kāda ir darba devēja attieksme pret darba ņēmējiem. Vai tā ir draudzīga, laipna un pretīmnākoša, vai arī valdonīga un uzbrūkoša.

Ja uzņēmuma vadītājs nav īsti pārliecināts, kādas biroja mēbeles ir vispiemērotākās, būtu vērts uzaicināt interjera dizaineru, kurš nedaudz iepazītoties ar kolektīvu, darba specifiku, vēlmēm un vajadzībām. Dizainers kopā ar meistaru, kurš gatavos biroja mēbeles pēc individuāla pasūtījuma, vislabāk varēs ieteikt atbilstošākās biroja mēbeles darbam pie rakstāmgalda, virtuves zonai, atpūtas stūrim un citām ofisos esošām telpām.

Tā kā biroja mēbeles tiek aktīvi lietotas diendienā, tām jābūt izgatavotām no kvalitatīviem materiāliem. Nav vēlams, ka to apstrādē tiek izmantotas veselībai kaitīgas krāsas un lakas. Pasūtot biroja mēbeles pēc individuāla pasūtījuma pie meistara, klientiem tiek dota gatarantija – biroja mēbeles parasti ir ar 2 gadu garantiju.