Mēs to paveicām

Kontakti

Jānis Braželis

janis@bemebel.lv

266 870 27
Vairāk

Virtuves mēbeles

Virtuves mēbeles, kas atšķirībā no daudzām citu telpu mēbelēm jau tiek izgatavotas ļoti sen, nepieciešamas katrā miteklī un arī dažos birojos. Virtuves mēbeles raksturo ne tikai saimnieku gaumi un stilu, bet arī to, cik bieži šajā mājā tiek gatavots.

Prieks, ja kāds sagatavo un pasniedz garšīgu maltīti, bet vēl lielāks prieks, ja katrs ģimenes loceklis ar prieku iesaistās ēdiena gatavošanas procesā. Protams, milzīga nozīme ir tam, lai viss būtu pa rokai un neviens skapītis negāztos nost no sienas vai tā atvēršana neradītu problēmas, tāpēc jāizvēlas ergonomiskas un ērti lietojamas virtuves mēbeles – virtuves virsmas, dažādas virtuves iekārtas, skapīši, ēdamgaldi, krēsli, atvilktnes utt. Taču virtuves mēdz būt ļoti dažādas, tāpēc arī atrast vajadzīgās virtuves mēbeles nereti ir sarežģīts un laikietilpīgs process. Tāpēc viens no labākajiem risinājumiem, kā iegūt kvalitatīvas virtuves mēbeles, ir pasūtīt tās pie meistara.

Virtuves-iekarta

Priekšrocības, ja virtuves mēbeles tiek pasūtītas individuāli:

  • Interjers. Virtuves mēbeles gatavo viens meistars. Virtuves iekārtu projektēšanā var piesaistīt interjera dizaineru. Interjeru var veidot tieši tādu, kādu vēlas saimnieki, nevis kādu piedāvā veikalos atrodamā produkcija.
  • Materiālu daudzveidība. Pasūtot virtuves mēbeles, var izvēlēties arī materiālu – koks, metāls, stikls, lamināts utt. Turklāt materiālus, gatavojot virtuves mēbeles, var kombinēt pēc sirds patikas.
  • Pilns krāsu spektrs. Iespējams, ne reizi vien, meklējot kādu skapīti vai plauktiņu pašreizējo virtuves mēbeļu papildināšanai, nācies pirkt cita toņa, vai vēl trakāk – citas krāsas mēbeli. Taču, ja virtuves mēbeles gatavo individuāli, konkrētā krāsā var izvēlēties pilnīgi visu virtuves iekārtu.
  • Iespēja virtuves mēbeles transformēt. Varbūt ikdienā jūs esat divatā un jums nav nepieciešams liels galds. Bet, ja ierodas viesi, tad ar mazais galdiņš nav piemērots. Tāpēc, ja jums patīk uzņemt viesus, ar galdnieku varat pārrunāt to, kādas virtuves mēbeles kā labāk gatavot, lai vajadzības gadījumā tās varētu transformēt.

Ja izmantojat iespēju pasūtīt virtuves mēbeles, varat izmēģināt dažādus knifus. Piemēram, var ar spoguļu palīdzību vai gludām un spīdīgām virsmām nelielu telpu padarīt vizuāli lielāku Vai arī izvēlēties savām jaunajām virtuves mēbelēm tādu furnitūru, lai tās vēlāk būtu viegli kopjamas.

Virtuves-mebelesAr speciālista palīdzību varat iegūt zināšanas un izmantot tās praksē, jo virtuves mēbeles aiz daudzajām durtiņām slēpj nozīmīgas funkcionālas detaļas – tur ir dažādi stūra skapīši, atvilktnes, plauktiņi.

Mazu telpu īpašniekiem ieteicams virtuves mēbeles veidot ļoti funkcionālas. Piemēram, nemēģināt virtuvē ietilpināt ēdamgaldu, bet gan izlīdzēties ar leti, kas kā virtuves mēbele ir sevi pierādījusi kā ļoti funkcionālu priekšmetu. Lete vienlaikus ir vieta, kur mieloties un vieta, kur gatavot. Ir situācijas, kad virtuves lete atdala dzīvojamo zonu no virtuves, tāpēc, pasūtot virtuves mēbeles pie meistara, var lieliski sakombinēt mēbeļu materiālu, krāsu, furnitūru un stilu ar citām dzīvokļa mēbelēm.

Ne mazāk nozīmīga par materiāla izvēli ir arī gaismas objektu loma, kas ir iebūvējami virtuves mēbelēs. Daudz mazas spuldzītes, kas iestrādātas mēbelēs darba zonā, pie plīts, virs izlietnes un citur, gādā gan par saimnieces drošību un ērtumu, gan mājīgo atmosfēru virtuvē.

Pasūtot virtuves mēbeles, klients ir drošs, ka tiek pasūtīta arī kvalitāte, turklāt virtuves mēbelēm, kas ir izgatavotas pēc individuāla pasūtījuma, meistars dod vismaz 2 gadu garantiju. Lai virtuves mēbeles kalpotu ilgi, speciālists tās gatavo no pārbaudītiem materiāliem, izmanto kvalitatīvas virtuves mēbeļu eņģītes, rokturīšus, atvilktņu un cita veida sistēmas.