Mēs to paveicām

Pasūtījām Bemebel virtuvi. Tā izdevusies ļoti glīta un lietošanā funkcionāla, katra detaļa ir pārdomāta. Ļoti apmierināja virtuves kvalitāte un izlēmām Bemebel pasūtīt arī vannasistabas mēbeles un iebūvējamo skapi garderobē. Pateicoties tam, ka sākām sadarboties ar Bemebel, beidzot mūsu dzīvoklis ir līdz galam apmēbelēts un esam priecīgi!
Māris no Salaspils

Kontakti

Jānis Braželis

janis@bemebel.lv

266 870 27
Vairāk

Mēbeļu pasūtīšana

Mebelu-pasutisana

Mēbeļu izgatavošana pēc individuāla pasūtījuma ir lieliska iespēja, kā savu mājokli vai darba telpu piemērot katra cilvēka īpašām vajadzībām un vēlmēm. Pasūtīt mēbeles pēc individuālā projekta pie meistara ir viens no labākajiem ieguldījumiem sava mājokļa un/vai darba vietas pilnveidošanā un uzturēšanā.

Mēbeļu pasūtīšana pie galdnieka ietver vairākus pozitīvus momentus.

  • Katra mēbele jūsu telpā ir īpaša, jo tā ir plānota tieši jūsu vajadzībām, ņemot vērā jūsu dzīvesstilu, telpas izmērus un gaumi.
  • Mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma sniedz iespēju īstenot gandrīz ikvienu jūsu vēlmi. Pērkot veikalā gatavu mēbeli, tai kaut ko pielikt vai noņemt ir diezgan grūti.
  • Mēbeļu pasūtīšana pie meistara ļauj visu mājokli vai darba telpas iekārtot vienotā interjerā.
  • Mēbeļu pasūtīšana pēc indidivudālām vēlmēm garantē arī kvalitāti.

Mēbeļu pasūtīšana ļauj nesteigties un visu izplānot – kur, ko un kā vislabāk būtu veidot. Tas nozīmē, ka mēbeļu pasūtīšanas un gatavošanas procesā var iesaistīt ne tikai cilvēkus, kas šīs mēbeles izgatavos, bet arī profesionālu interjera speciālistu, kurš zinās labāko risinājumu ne tikai no vizuālā, bet arī ergonomiskā aspekta.

Tā kā mēbeles tiek iegādātas ilgākam laika periodam, svarīgs ir to kalpošanas ilgums. Tas nozīmē, ka mēbeļu pasūtīšana un gatavošana noris, izmantojot kvalitatīvus materiālus. Turklāt mēbeles tiek veidotas tā, lai atvieglotu to kopšanu un lietošanu. Piemēram, virtuves mēbeles veido tā, lai starp skapīšiem praktiski nebūtu šķirbiņu. Savukārt mēbeles, kas tiek izgatavotas pēc pasūtījuma telpām, kurās uzturaties daudz un ilgi, tiek izmantotas ļoti noturīgas, stipras un viegli kopjamas virsmas. Protams, mēbeļu pasūtīšana pēc individuālām vajadzībām reizēm var būt dārgāka, nekā līdzīga izskata veikalā nopērkamajām, taču kvalitāte ir būtiski labāka. Neļurkāsies ne galda kājas, ne krēsls sašķiebsies. Ja tā notiktu, tad mēbeļu pasūtīšana pie meistara zaudētu savu nozīmi. Turklāt šādā nozarē lielā mērā labie darbi tiek izklāstīti  no cilvēka cilvēkam.

Pirms aicināt galdnieku, lai jūs veiktu mēbeļu pasūtīšanu, iepriekš rūpīgi pārdomājiet – cik daudz mantu jums ir, varbūt kādas ar laiku metīsiet ārā, liela iespējamība, ka gadu gaitā tiks papildināts mantu klāsts, pārdomājiet, kādas lietas esat ar mieru glabāt atvērtos plauktos, kādas – slēgtos, lai viesi vai klienti tās neredzētu. Īpaši būtiski tas ir mazos dzīvokļos un nelielās virtuvēs, kurās saimniekiem patīk gatavot.

Tikpat labi mēbeļu pasūtīšana ļauj katru dzīvokļa telpu veidot atšķirīgā interjerā.

Pirms mēbeļu pasūtīšanas ieteicams pašķirstīt interjera žurnālus un katalogus, kas ļaus jums pašiem saprast – kādas jūs gribētu mēbeles pastūtīt un kādas mēbeles jums sagādātu diskomfortu. Tās nav tikai skapju formas, bet arī furnitūras, to krāsas un faktūras.

Zināšanai! Mēbeļu pasūtīšana pie galdnieka garantē ilgtermiņa rezultātu un lielākoties īsākais garantijas laiks katrai individuāli veidotai mēbelei ir 2 gadi.

Vēl viens trumpis, ja mēbeles izlemjat gatavot pēc individuālām vēlmēm – mēbeļu pasūtīšana var notikt pakāpeniski, jo ir iespēja tās gatavot un to klāstu papildināt vairāku gadu garumā. Ja viens galdnieks gatavo virtuves mēbeles, tad mēbeļu pasūtīšana pie šī paša meistara ir iespējama, arī veidojot dzīvojamo istabu, guļamistabu un citas telpas. Tādā veidā viss mājoklis vai darba telpa iegūst vienotu raksturu un, ieejot telpās, neradīsies iespaids, ka  mēbeles ir savāktas pa malu malām.