Mēs to paveicām

Kontakti

Jānis Braželis

janis@bemebel.lv

266 870 27
Vairāk

Iebūvējamie skapji visām dzīves situācijām

Iebūvējamie skapji ir ērti, funkcionāli un daudzveidīgi, turklāt to popularitāte pēdējo gadu laikā ir ievērojami palielinājusies. Lielākais ieguvums, izvēloties iebūvējamo skapi – katrs pats var būt  virtuves, dzīvojamās istabas, guļamistabas, koridora, darba telpas vai jebkuras citas vietas dizainers.

Viens no biežākajiem jautājumiem, ar ko saskaramies ir:”Kāda būs manas iecerētās mēbeles cena?”, tāpēc esam sagatavojuši šo video, kas paskaidro, kā veidojas iebūvējamo mēbeļu cena.

Katrā dzīves situācijā nepieciešamība pēc mēbelēm ir individuāla. Cilvēki jau sen savu dzīves un darba vietu var plānot atbilstoši savām vajadzībām. Tāpēc iebūvējamie skapji ir lielisks risinājums tam, kā savu telpu padarīt īpašu.

Uzskaitīsim vairākas priekšrocības, ja jūs izvēlēsieties iebūvējamo skapi.

Pirmkārt, to izmērs un vieta ir neierobežota. Tas nozīmē, ka skapi var iebūvēt jebkurā nišā, ailē, istabas stūrī vai pie ikvienas sienas.  Parasti tie sniedzas no grīdas līdz pat griestiem, tāpēc skapim atvēlēto telpu var izmantot 100%. Liels ieguvums ir arī tas, ka nelielu skapi var iebūvēt kādā mazā nišā, kas līdz šim telpā nav izmantota, tādējādi attiecīgajai vietai piešķirot jaunu izskatu, bet nišai funkcionalitāti.

Otrkārt, iebūvējamie skapji var būt gatavoti no dažādiem materiāliem – koka, finiera, PDF plāksnes, stikla, metāla… kas vien ienāk prātā un ja vien meistars to var izmantot par izejmateriālu.

Treškārt, iebūvējamie skapji tiek gatavoti ar bīdāmajām durvīm. Tas nozīmē, ka tās ir ne vien ērtas, bet arī funkcionālas, jo telpā aizņem mazāk vietas, nekā veramās durvis.

iebuvejamie-skapjiNereti, ieejot mājoklī, kur ir iebūvētais skapis, viesi nemaz nenojauš, ka aiz skaistās sienas ir skapis un tajā paslēptas glabājas dažādas ikdienas sadzīviskas lietas, piemēram, putekļu sūcējs, veļas gludināmais dēlis, nesezonas drēbes, apavi, segas, spilveni, neliela izmēra trepes, brīvā laika pavadīšanas inventārs (slēpes, slidas, bumbas). Lai to visu ievietotu, izgatavošanā var izmantot dažādus elementus un tos kombinēt – plauktus, pakaramo stangas, atvilktnes, grozus, kastes.

Ir maldīgs uzskats, ka iebūvējamie skapji ir piemēroti uzstādīšanai tikai guļamistabās, jo tajos pārsvarā glabājas drēbes. Mēbeļu izvēlei gan dzīvesvietā, gan darba vietā var pieiet ar radošu skatījumu un skapjus ar bīdāmām durvīm piemērot ikvienai telpai. Koridorā – tajā var glabāt virsdrēbes un apavus. Dzīvojamā istabā paslēpt vāzes, reti vajadzīgus dokumentus, žurnālus. Īpaši izplānojot, viesistabā iebūvējamā skapī var ievietot arī DVD un audio sistēmas, kā arī pašu televizoru un mūzikas atskaņotāju. Bērnu istabā šāds risinājums lieliski noder daudzo mantu novietošanai. Arī vannas istabā iebūvējamais skapis ir labs risinājums, jo tajā var novietot gan sadzīves ķīmiju, gan dvieļus un netīro veļu. Tāpat iebūvējamie skapji funkcionāli ir labi piemēroti darba vietām – gan virsdrēbju nolikšanai, gan grāmatu, mapju un citu dokumentu glabāšanai.

Un pats galvenais, ka šo skapju dizainu jūs varat padarīt par īpašu, tādējādi skapja funkcionalitātei vēl pievienojot vēl dekoratīvu nozīmi.

Ieteikumi:

  • Pirms pasūtījuma veikšanas jāzina – kādiem nolūkiem iebūvējamais skapis tiks izmantots vai kas tur tiks uzglabāts?
  • Ja iebūvējamais skapis tiek plānots arī kā neliela noliktava, kur paslēpt ikdienā nepieciešamās lietas, tad pirms skapja pasūtīšanas attiecīgās mantas vēlams izmērīt. Piemēram, ja tas būs putekļusūcējs, tad jānomēra, cik augsts un plats tas ir, un jāizdomā, kurā plauktā tas glabāsies.
  • Ja šauru telpu vēlaties vizuāli paplašināt, vienu iebūvētā skapja daļu aizstāj ar spoguli.
  • Stikloto durvju otru pusi vēlams noklāt ar līmplēvi – spoguļa sadauzīšanas gadījumā tas ieplīsīs, nevis izbirs pa grīdu, radot savainošanās risku.

Reizēm šāda veida mēbeles dēvē arī par “sienas skapis”.

<object width=”560″ height=”349″><param name=”movie” value=”http://www.youtube.com/v/npF_V0eTMJA?version=3&amp;hl=en_US&amp;rel=0″></param><param name=”allowFullScreen” value=”true”></param><param name=”allowscriptaccess” value=”always”></param><embed src=”http://www.youtube.com/v/npF_V0eTMJA?version=3&amp;hl=en_US&amp;rel=0″ type=”application/x-shockwave-flash” width=”560″ height=”349″ allowscriptaccess=”always” allowfullscreen=”true”></embed></object>