Mēs to paveicām

Kontakti

Jānis Braželis

janis@bemebel.lv

266 870 27
Vairāk

Iebūvējamās mēbeles

Iebūvējamās mēbeles ir praktisks un ērts veids, kā maksimāli izmantot jūsu rīcībā esošās telpas. Iebūvējamās mēbeles var būt:

  • Iebūvējamais skapis
  • Iebūvējamās virtuves
  • Dažādi iebūvējamie plaukti
  • Arī gultu mūsdienās var iebūvēt starp plauktiem.

iebuvejamas_mebeles

Lai novietotu brīvstāvošu mēbeli, atšķirībā no iebūvējamām mēbelēm, tai nepieciešama speciāla vieta. Pirms šādas mēbeles iegādājas, sevišķi jāpadomā par vēlamajiem izmēriem, diemžēl ne vienmēr veikalā iespējams iegādāties savas telpas izmēriem atbilstošas mēbeles. Arī ne vienmēr veikalā izdodas atrast piemērota dizaina mēbeli, kas iederētos istabā. Vēl viena it kā neliela, bet tomēr traucējoša problēma ir šķības sienas vai grīda, kas neļauj, piemēram, skapi novietot precīzi tajā kaktā, kurā iecerēts, atstājot spraugas starp skapi un sienu vai liekot tam šķobīties. Iebūvējamās mēbeles atrisina visas šīs problēmas. Iebūvējamo mēbeli var ”būvēt” jebkurā vietā, kur ir vajadzība, iebūvējamās mēbeles var būt jebkāda izmēra. Tāpat, izvēloties iebūvējamās mēbeles, ir iespēja variēt ar piedāvātajiem materiāliem un arī dažādām detaļām, piemēram, iebūvējamo mēbeļu apmalēm, funkcionālām detaļām, dekoratīvo furnitūru, arī, protams, iespējama daudz lielāka krāsu dažādība. Pasūtot pie meistara iebūvējamās mēbeles, iespējams radīt pašam savu dizainu, kāds veikalā nav un varbūt arī nebūs nopērkams. Iebūvējamās mēbeles iespējams radīt tieši jūsu konkrētajai telpai ar konkrētajiem izmēriem un individuāli šķībajām sienām. Sevišķi iebūvējamās mēbeles piemērotas dažādām citādi pilnvērtīgi neizmantojamām nišām, kādām šaurākām telpu daļām, kur standarta izmēru mēbele varbūt neietilpst.

Iebūvējamajām mēbelēm nereti tiek izmantotas bīdāmās durvis, kas papildus ietaupa telpu, pretēji veramajām durvīm.

Iebuvejamas_mebeles

Iebūvējamās mēbeles var izmantot ne tikai guļamistabā kā lielu skapi, bet arī koridoros, lai noglabātu, piemēram, dzīvē nepieciešamas lietas (putekļu sūcēju, gludināmo dēli, slotu vai snovborda dēli) vai virsdrēbes un āra aksesuārus, arī virtuvē – virtuves iebūvējamās mēbeles dažkārt dēvējam arī par virtuves iekārtām vai garnitūrām. Galu galā, iebūvējamās mēbeles var izmantot arī balkonā un vannas istabā, nozīmīgs ieguldījums iebūvējamās mēbeles ir arī bērnu istabās, jo tās ir ilglaicīgas un funkcionālas mēbeles, un var kalpot bērnam līdz pat skolnieka vecumam.