Mēs to paveicām

Pasūtījām Bemebel virtuvi. Tā izdevusies ļoti glīta un lietošanā funkcionāla, katra detaļa ir pārdomāta. Ļoti apmierināja virtuves kvalitāte un izlēmām Bemebel pasūtīt arī vannasistabas mēbeles un iebūvējamo skapi garderobē. Pateicoties tam, ka sākām sadarboties ar Bemebel, beidzot mūsu dzīvoklis ir līdz galam apmēbelēts un esam priecīgi!
Māris no Salaspils

Kontakti

Jānis Braželis

janis@bemebel.lv

266 870 27
Vairāk

Interesantas iebūvējamās mēbeles

Tā kā iebūvējamās mēbeles katrs rada pēc savas gaumes un vajadzībām, pēdējā laikā nācies redzēt dažus interesantus eksemplārus.

Kādu laiku mūsu uzņēmums tika inkubēts Jelgavas biznesa inkubatorā, kura projektu vadītājs Edgars Letinskis samērā bieži dodas gūt inkubētāja pieredzi ārvalstīs. Nesen viņš tieši ir atgriezies no Dānijas un Zviedrijas biznesa inkubatoru izlūkbrauciena, pilns ar iespaidiem, un arī viņa dators ir pilns ar fotogrāfijām. Tajās mūs, protams, visvairāk ieinteresēja šo biroju mēbeles.

iebuvejamas_mebelesSkandināvu biznesa inkubatoru darba vietas visbiežāk ir iekārtotas ar brīvstāvošām mēbelēm, darba galdi pārsvarā, lai gan izskatās stacionāri, ir viegli pārvietojami un īsti nesakrīt ar latviešu priekšstatu par iebūvētajām biroja mēbelēm. Liela daļa biroju darbojas pēc atvērtā principa – darba vietām ar dažām iebūvētām mēbelēm ir stikla sienas. Ideon biznesa inkubatorā bijis ļoti interesants iebūvējamo mēbeļu, drīzāk jāsaka – telpu – paraugs – gaiteņa vidū iebūvēts mazs (1×1 m2 !) stikla kabinetiņš ar tāfeli gar vienu sienu un galdu – lai darbinieki var veikt netraucētus telefona zvanus vai skype sarunas.

Vislielāko interesi izraisīja iebūvētās virtuves darbiniekiem.  Tās bija dažādas, pārsvarā lielas un pārdomātas. Founders House inkubatorā iebūvētajai virtuvei bija interesants ritmisks fasādes dalījums – augšējie plaukti veidoti līdz griestiem ar sīku vertikālu skapīšu durtiņu dalījumu, apakšējā daļā atvilktnes arī veidotas diezgan ”plānas”, tā šajā iebūvētās virtuves fasādē veidojas ritmu saspēle, ko papildināja vēl smalka rūtojuma flīzējums virs darbvirsmas.

Rampen biznesa inkubatorā gan virtuve bija tik plaša, ka tajā varētu dejot, līdz ar to iebūvējamā virtuve bija izstiepta pa gala sienu, skapīšiem durtiņas veidotas ļoti platas. Iebūvējamā virtuve šajā gadījumā bijis vispareizākais risinājums.

iebuvejama_virtuve

Pati pārsteidzošākā iebūvējamā virtuve atklājās Ideon biznesa inkubatorā – iebūvējamā virtuve kā virtuve, bet mikroviļņu krāšņu daudzums tām speciāli iebūvētajos plauktos uzskatāmi parādīja inkubatora rūpes par darbiniekiem!

iebuvejama_virtuve

Niels Brock Business School gan bija pilnīgs iebūvējamos mēbeļu trūkums – gandrīz visas mēbeles uz ritentiņiem, viegli transformējamas, saliekamas, mobilas – izvākties no šāda biroja ar visu mantību varētu pāris stundās.

Arī skandināvi ir novērtējuši iebūvējamās virtuves priekšrocības, jo biroja virtuve parasti tiek iekārtota nestandarta telpā, telpā, kas nav paredzēta virtuves ierīkošanai, tādējādi iebūvējamā virtuve ir labs risinājums, kā izveidot ērtu pusdienošanas vietu daudziem cilvēkiem.