Mēs to paveicām

Kontakti

Jānis Braželis

janis@bemebel.lv

266 870 27
Vairāk

Guļamistabas mēbeles pēc individuāla pasūtījuma

Guļamistabas mēbeles tāpat kā citas mēbeles ir iespējams izgatavot pēc pasūtījuma. Lai arī guļamistabā cilvēki parasti lielāko laika daļu pavada miegā un apkārt nelūkojas, vienalga ir ļoti liela nozīme tam, kādas ir guļamistabas mēbeles, kādos toņos, kādā stilā, cik ērtas un funkcionālas tās ir.

Lai guļamistabas mēbeles būtu vienotā stila ansamblī, tās parasti veido no vairākām atsevišķām mēbelēm, kuru dizainu nereti saskaņo ar visa dzīvokļa stilistisko noskaņu.

Nepieciešamākās guļamistabas mēbeles:

  • Gulta. Pie galdnieka jāizveido izturīgs koka režģis, uz kura vēlāk varēs likt vajadzīgo matraci. Pievērsiet uzmanību arī matrača izvēlei, jo tā kvalitātei ir būtiskākā nozīme jūsu miegam.
  • Naktsskapītis. Reizēm šī guļamistabas mēbele tiek dēvēta par naktsgaldiņu. Tās izmēri un stils vistiešākajā veidā ir jāsaskaņo ar gultu, jo tie atrodas viens otram blakus. Vēlams, lai šīs abas guļamistabas mēbeles – naktsskapītis un gulta – ir gatavotas no viena materiāla un vienā stilistikā, tomēr nebaidieties eksperimentēt, jo uz tā nav nepieciešams novietot vairāk lietu, kā vien naktslampiņu un kādu grāmatu vai žurnālu.
  • Skapis. Tajā jāsatilpina  ikdienā nēsājamās drēbes,  nesezonas drēbes, kastes ar apaviem, ko pašlaik nevalkājat, un dažādas citas lietas. Tāpēc skapim jābūt lielam, ietilpīgam, bet jāraugās, lai tas pārāk neizlec no guļamistabas mēbeļu kopējā tēla. Ideāli šādiem mērķiem var izveidot iebūvējamo skapi ar bīdāmajām durvīm. Tajā var izveidot tik daudz plauktu, atvilktņu un grozu, cik katram ir nepieciešams.
  • Kumode. Droši vien šī guļamistabas mēbele ir katras sievietes sapnis. Kumodes atvilktnēs var salikt īpašu veļu un kādus citus atsevišķus apģērba gabalus. Savukārt uz kumodes ir pietiekami daudz vietas, lai tur novietotu dažādas sievišķīgas lietiņas, tajā skaitā parfīmus un dārglietu lādītes.

gulamistabas-mebeles

Ieguvumi, guļamistabas mēbeles gatavojot pēc individuāla pasūtījuma:

  • Tieši tādas guļamistabas mēbeles nebūs nevienam citam, jo tā kā tās ir gatavotas pēc individuāla pasūtījuma, tās ir unikālas un roku darbs ir neatkārtojams.
  • Izvēloties guļamistabas mēbeles – gultu, skapi, plauktus, naktsskapīti, kumodi, krēslus  un citas mēbeles – speciāli gatavot pie meistara, ir iespēja tās pasūtīt tieši tādos izmēros un tieši tām telpas vietām, kur vēlaties tās novietot. Guļamistabas mēbeles, pērkot jau gatavas veikalā, nākas piemērot attiecīgajai telpai un novietot tur, kur tās ietilpinās. Iespējams, ka šī iemesla dēļ nevarēsiet iegādāties to, ko patiešām vēlaties, bet būs jāpērk tas, kas ietilpst telpā. Pasūtot mēbeles pie meistara, jums ar šādu situāciju nenāksies saskarties, jo varēsiet iegūt tieši to, ko vēlaties un tieši tur, kur vēlaties.
  • Projektējot guļamistabas mēbeles pašiem vai pieaicinot palīgā kādu speciālistu, piemēram, interjera dizaineru, nav jāmēģina atrast kompromisu starp dizainu un funkcionalitāti. Guļamistabas mēbeles, kas gatavotas pēc individuāliem pasūtījumiem, var izveidot tieši tādas, kādās vēlāk vēlēsies atpūsties un gulēt pasūtītājs.
  • Nav nepieciešams dažādās pārdošanas vietās mēģināt sakombinēt viena stila un dizaina guļamistabas mēbeles. Gultu, drēbju skapjus, plauktus, kumodi un citas nepieciešamās lietas var pasūtīt pie viena meistara, kurš guļamistabas mēbeles gatavojot, tajās atspoguļo savu neatkārtojamo rokrakstu.

Ir cilvēki, kas guļamistabas mēbeles izvēlas ļoti drosmīgās krāsās, piemēram, sarkanos un oranžos toņos. Taču lielākoties cilvēkiem ir nepieciešamas pieklusinātas krāsas – balta, bēša, zaļa. Vai zinājāt, ka zilā tiek uzskatīta par nomierinošu krāsu, jo simbolizē debesis un jūru… Tas gan nenozīmē, ka zils jāiekļauj visās guļamistabas mēbelēs, bet ar kādu šīs krāsas efektu var atdzīvināt guļamistabas mēbeļu noskaņu.

Ieteikums, izvēloties guļamistabas mēbeles! Ja atpūtas telpā nav vietas spoguļgaliņam, bet spogulis ir ļoti nepieciešams, to var iestrādāt drēbju skapja durvīs, ja skapis ir iebūvēts un ar bīdāmajām durvīm, tad spogulis var būt no grīdas līdz pat griestiem.